NOVÉ NIŽŠÍ CENY KVH HRANOLŮ - AKTUÁLNÍ CENÍK KVH HRANOLŮ
Telefon +420 731 025 902
E-mail info@wood-store.cz
Česky  Slovensky  English  Deutsch

Truhlářské řezivo, palubky | WOOD STORE, družstvo na Facebooku  Truhlářské řezivo, palubky | WOOD STORE, družstvo na Google+

nahoru

Drásané palubky

Drásané palubky

Drásané palubky - na objednávku

Původní cena: 121 Kč s DPH/m2 Snížená cena: 69 Kč s DPH/m2

Obkladové palubky - akce

Obkladové palubky - akce

Každému zákazníkovi poskytneme:

  • slevu při odběru palubek nad 100 m2 ve výši 5 %.

Prodejní sklad Praha

WOOD STORE - Bořanovice/Líbeznice

WOOD STORE, družstvo

Mělnická 109
250 65 Bořanovice
Praha - Východ
Pošta Líbeznice

+420 731 025 902
info@wood-store.cz

Doprava našeho zboží

Doprava našeho zboží

U nás zakoupené zboží Vám rádi dopravíme za cenu 10 Kč bez DPH/km.

* Minimální cena za dopravu činí 200 Kč bez DPH.

Doporučujeme

Dřevoprodej LIKA - ZN s.r.o.

Sušené truhlářské a exotické řezivo, obkladové a podlahové palubky, KVH hranoly, střešní latě, stavební řezivo - prodejní sklad Znojmo.

Dřevoprodej LIKA - ZN s.r.o.

Úvodní stránka \ Drásané palubky
Na úvodní stránku  Mapa stránek  E-mail  Tisk

Drásané palubky

Stále více na popularitě v současnosti získávají nejrůznější způsoby povrchové úpravy dřeva, kterých existuje celá řada. Jedněmi z nich jsou drásání a kartáčování.

Drásání dřeva

Velmi oblíbenou a žádanou povrchovou úpravou dřevěných prvků se v poslední době mezi našimi zákazníky stává drásání a kartáčování. Při tomto způsobu povrchové úpravy dřeva dochází k mechanickému odstranění měkkých součástí letokruhů za použití ocelových či nylonových kartáčů.

Volbou různé intenzity drásání (kartáčování) a tvrdosti kartáčů můžeme docílit požadovaného stupně drásání. Pomocí drásání dřeva lze dosáhnout imitace povrchu, který na první pohled vypadá starší, než ve skutečnosti je. Výsledkem drásání (kartáčování) dřeva je zvýraznění jeho textury a kresby. Volbou a aplikací vhodného nátěru lze konečný výsledek ještě znásobit.

Použití drásaného dřeva

Takto upravený dřevěný povrch najde své uplatnění jak při vnitřním, tak i při vnějším použití. Typicky lze tato povrchová úprava použít na různé obklady a podlahy. Pro tyto účely lze použít obkladové palubky a podlahové palubky z naší nabídky.

Drásané palubky

Drásané palubky Jednou z aktuálních novinek v naší nabídce jsou drásané palubky, které se v současné době těší poměrně velké oblibě mezi našimi zákazníky. Drásání palubek představuje povrchovou úpravu dřeva, při které dochází k mechanickému odstranění měkkých součástí letokruhů. Výsledkem je zvýraznění textury a struktury dřeva. Konečný výsledek může být dále znásoben po natření jedním ze široké nabídky olejů, jak můžete vidět na obrázku.

Drásaní palubek provádíme pouze na objednávku za novou nižší cenu 69 Kč s DPH za m2.

Kartáčování palubek provádíme nylonovým kartáčem pouze na objednávku za cenu 120 Kč s DPH za m2.Ceník palubek ke stažení


Info: Ceníky a katalogy, které jsou Vám na našich webových stránkách k dispozici ke stažení, jsou ve formě PDF dat. K jejich zobrazení a tisku potřebujete program Adobe Acrobat Reader.

Doporučujeme: Truhlářské řezivo | Exotické řezivo | Levné palubky

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“