NOVÉ NIŽŠÍ CENY KVH HRANOLŮ - AKTUÁLNÍ CENÍK KVH HRANOLŮ
Telefon +420 731 025 902
E-mail info@wood-store.cz
Česky  Slovensky  English  Deutsch

Truhlářské řezivo, palubky | WOOD STORE, družstvo na Facebooku  Truhlářské řezivo, palubky | WOOD STORE, družstvo na Google+

nahoru

Ořech americký - řezivo

Ořech americký - řezivo

Ořech americký 30/32 mm, kvalita A/B
42 000 Kč bez DPH/m3

Ořech americký 30/32 mm, kvalita B
35 500 Kč bez DPH/m3

Ořech americký 40/42 mm, kvalita A/B
45 000 Kč bez DPH/m3

Ořech americký 40/42 mm, kvalita B
37 500 Kč bez DPH/m3

Ořech americký 50/52 mm, kvalita A/B
50 000 Kč bez DPH/m3

Ořech americký 50/52 mm, kvalita B
40 000 Kč bez DPH/m3

Truhlářské řezivo - akce

Truhlářské řezivo - akce

V březnu a dubnu poskytneme Každému registrovanému zákazníkovi:

  • slevu na řezivo ve výši 5 %,
  • při odběru řeziva nad 1 m3 další slevu ve výši 3 %.

Palubky - akce

Palubky - akce

Každému zákazníkovi poskytneme:

  • slevu při odběru palubek nad 100 m2 ve výši 5 %.

Drásané palubky

Drásané palubky

Drásané palubky - na objednávku

Původní cena: 121 Kč s DPH/m2 Snížená cena: 69 Kč s DPH/m2

Prodejní sklad Praha

WOOD STORE - Bořanovice/Líbeznice

WOOD STORE, družstvo

Mělnická 109
250 65 Bořanovice
Praha - Východ
Pošta Líbeznice

+420 731 025 902
info@store-wood.cz

Doprava našeho zboží

Doprava našeho zboží

U nás zakoupené zboží Vám rádi dopravíme za cenu 10 Kč bez DPH/km.

* Minimální cena za dopravu činí 200 Kč bez DPH.

Doporučujeme

Dřevoprodej LIKA - ZN s.r.o.

Sušené truhlářské a exotické řezivo, obkladové a podlahové palubky, KVH hranoly, střešní latě, stavební řezivo - prodejní sklad Znojmo.

Dřevoprodej LIKA - ZN s.r.o.

Úvodní stránka \ Dřevěné terasy
Na úvodní stránku  Mapa stránek  E-mail  Tisk

Dřevěné terasy

dřevěné terasy Jednou ze stabilních součástní naší nabídky jsou dřevěné terasy / terasová prkna.

Konkrétně se jedná o terasová prkna vyrobená z modřínu sibiřského, borovice douglasky, bangkiraie a termojasanu.

V naší aktuální nabídce naleznete terasová prkna o následujících rozměrech:


Modřín sibiřský - popis

dřevěné terasy - modřín sibiřský Modřín sibiřský se vyznačuje podobnou hustotou a tvrdostí jako dub. I díky těmto svým vlastnostem si dřevo modřínu sibiřského udržuje velmi dlouho svoji houževnatost a odolnost. Na rozdíl například od borovice se modřín sibiřský vyznačuje mnohem hustějšími letokruhy. Typickým znakem jsou také drobné, dobře zarostlé suky.

Zabarvení modřínu sibiřského je nejčastěji charakterizováno jako světle hnědé až žluto-načervenalé. Dle našich zkušeností se barva dřeva modřínu sibiřského může mírně lišit i v rámci jedné dodávky.

Momentálně v naší nabídce naleznete terasová prkna z modřínu sibiřského v profilu jemná drážka/jemná drážka, a to v následujících rozměrech (tloušťka x šířka x délka):

  • Terasová prkna 27 x 143 x 3000/4000/5100 mm - modřín sibiřský

Podkladové hranoly

podkladové hranoly - modřín Pro účely montáže terasových prken našim zákazníkům nabízíme podkladové hranoly z modřínu o rozměrech 40 x 70 x 3000/4000/5000 mm. Hranoly účtujeme za běžný metr.

Cena podkladových hranolů činí 65 Kč bez DPH / 79 Kč s DPH za běžný metr.


Borovice douglaska - popis

dřevěné terasy - borovice douglaska Borovice douglaska je dřevina, která má svůj původ v Severní Americe. Vyznačuje se velmi vysokou životností, která je srovnatelná s exotickými dřevinami. Je to dáno zejména tím, že v našich zeměpisných šířkách nemá borovice douglaska přirozené škůdce, mezi které se řadí především houby a plísně. Navzdory popsaným vlastnostem lze borovici douglasku ve srovnání exotickými dřevinami pořídit za výrazně nižší ceny.

Co se týče vzhledu, je borovice douglaska zbarvena do žlutohněda, přičemž postupně se její zabarvení mění na načervenale hnědou. Typickým znakem pro tuto dřevinu jsou letokruhy a zdravé suky. Dřevo douglasky je vhodné do vlhkého prostředí. Další její vlastností je velmi dobrá tvarová i rozměrová stabilita.

V současné době nabízíme terasová prkna z borovice douglasky v profilu jemná drážka/jemná drážka v následujících rozměrech - 28 mm x 145 mm x 3000/4000 mm.


Bangkirai - popis

dřevěné terasy - bangkirai Bangkirai je dřevina, která pochází z Indonésie. Má vysokou hustotu, a jedná se proto o velmi trvanlivý (pevný), těžký a stabilní materiál. Životnost této dřeviny se pohybujem mezi 20 až 30 lety.

Díky těmto svým vlastnostem se bangkirai používá zejména na výrobu venkovních terasových prken, podkladových hranolů a zahradního nábytku.

V současné době nabízíme terasová prkna z dřeviny bangkirai v následujících profilech:

  • jemná drážka/hrubá drážka,
  • jemná drážka/jemná drážka,

Terasová prkna bangkirai dodáváme v těchto rozměrech:

  • 25 mm x 145 mm x 2440-5180 mm

Termojasan - popis

dřevěné terasy - termojasan Terasová prkna z termojasanu se výborně hodí pro jakékoliv venkovní použití: terasy, podlahy okolo bazénů, zahradní cesty, mosty a podobně.

Decking z termojasanu představuje jedinečný druh dřevěných podlah pro exteriéry se snadnou montáží. Pokládání těchto podlah je díky speciálnímu systému přichycení k podkladovému povrchu velmi jednoduché a rychlé. Deckingová prkna lze připevnit přímo k podkladu pomocí šroubů nebo sponek umístěných v drážkách po stranách každého prkna.

Podlahy z termojasanu jsou vyrobeny z evropského jasanu těženého v certifikovaných lesích. Tepelné zpracování zajišťuje výborné vlastnosti ve smyslu dlouhé životnosti, odolnosti vůči plísním, a to bez použití chemických prostředků. V důsledku tepelného zpracování získá dřevo tmavé zabarvení.

Decking z termojasanu se vyznačuje vysokou životností - mnoho pokusů dokázalo, že tyto podlahy dosahují nejvyšší trvanlivosti na trhu.

Decking z termojasanu je výrobek šetrný k životnímu prostředí - stále rostoucí celosvětový důraz na ochranu životního prostředí vedl k tomu, že je velmi často decking z termojasanu používán jako náhrada za teak. Uvedený decking je vyráběn z jasanu, který pochází z lesů s certifikátem FSC.Ceník - dřevěné terasy

Dřevina Tloušťka
(mm)
Šířka
(mm)
Délky
(m)
Kč/m2
bez DPH
Kč/m2
s DPH
Bangkirai 25 145 2,44 až 5,18 1 350 1 634
Borovice douglaska 28 145 3 a 4 490 593
Modřín sibiřský 27 143 3, 4 a 5,1 590 714
Termojasan 21 120 1,3-3 1 300 1 573


Ceník dřevěných teras ke stažení


Info: Ceníky a katalogy, které jsou Vám na našich webových stránkách k dispozici ke stažení, jsou ve formě PDF dat. K jejich zobrazení a tisku potřebujete program Adobe Acrobat Reader.

Doporučujeme: Truhlářské řezivo | Exotické řezivo | Levné palubky

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“