NOVÉ NIŽŠÍ CENY KVH HRANOLŮ - AKTUÁLNÍ CENÍK KVH HRANOLŮ
Telefon +420 731 025 902
E-mail info@wood-store.cz
Česky  Slovensky  English  Deutsch

Truhlářské řezivo, palubky | WOOD STORE, družstvo na Facebooku  Truhlářské řezivo, palubky | WOOD STORE, družstvo na Google+

nahoru

Podlahové palubky - akce

Podlahové palubky - akce

Každému zákazníkovi poskytneme:

  • slevu při odběru palubek nad 100 m2 ve výši 5 %.

Drásané palubky

Drásané palubky

Drásané palubky - na objednávku

Původní cena: 121 Kč s DPH/m2 Snížená cena: 69 Kč s DPH/m2

Prodejní sklad Praha

WOOD STORE - Bořanovice/Líbeznice

WOOD STORE, družstvo

Mělnická 109
250 65 Bořanovice
Praha - Východ
Pošta Líbeznice

+420 731 025 902
info@wood-store.cz

Doprava našeho zboží

Doprava našeho zboží

U nás zakoupené zboží Vám rádi dopravíme za cenu 10 Kč bez DPH/km.

* Minimální cena za dopravu činí 200 Kč bez DPH.

Doporučujeme

Dřevoprodej LIKA - ZN s.r.o.

Sušené truhlářské a exotické řezivo, obkladové a podlahové palubky, KVH hranoly, střešní latě, stavební řezivo - prodejní sklad Znojmo.

Dřevoprodej LIKA - ZN s.r.o.

Úvodní stránka \ Podlahové palubky - montáž
Na úvodní stránku  Mapa stránek  E-mail  Tisk

Podlahové palubky - montáž

Podlahové palubky z naší nabídky pocházejí z České republiky, jsou vyráběny a kvalitativně tříděny podle ČSN EN 13 990 do tříd A, B a C. Na výrobek je vypracováno potřebné osvědčení - prohlášení o shodě číslo 01/02/2009/01.

Jaký profil, tloušťku a kvalitu palubek zvolit?

Podlahové palubky - profil Dostatečnou pozornost před samotnou montáží podlahových palubek je třeba věnovat výběru jejich vhodného typu. V naší nabídce naleznete podlahové palubky o tloušťce 19 mm, 24 mm a 28 mm (profil viz obrázek). V případě většího zatížení doporučujeme zakoupit silnější z uvedených druhů palubek. Vzhledem k tomu, že podlahové palubky musí oproti obkladovým palubkám snést podstatně větší zátěž, nabízíme pouze palubky ve vyšší kvalitě A/B.

Podkladový rošt latí či trámků

Při montáži podlahových palubek je třeba stejně jako u obkladových palubek vytvořit podkladový rošt, který by však v tomto případě měl být podstatně pevnější a hustější, abyste předešli případné budoucí deformaci podlahy z palubek. K vytvoření podkladového roštu doporučujeme použít latě o vyšší síle nebo trámky o vlhkosti přibližně odpovídající vlhkosti podlahových palubek. Nepoužívejte latě či trámky vyrobené z nesušeného řeziva. Latě nebo trámky by od sebe měly být položeny přibližně 50–60 cm.

Doporučené montážní prvky

Při montáži palubek se postupuje tak, aby nebyly vidět montážní prvky, jako jsou hřebíky, vruty či montážní plíšky. Doporučujeme použít kovové součástky, které jsou rezistentní vůči korozi díky povrchové úpravě. Při venkovním použití je doporučeno použít montážní prvky z nerezové oceli.

Způsoby montáže podlahových palubek

Existuje několik postupů, jak připevnit podlahové palubky k podkladovému roštu. Jedním z nich je použití tzv. kolářských hřebíků, pomocí kterých se palubky připevní k roštu. Tyto hřebíky, které by měly být 2,5–3krát delší než tloušťka palubky, se zatloukají šikmo do pera palubky. Dalším způsobem je montáž pomocí vrutů, které by rovněž měly být 2,5–3krát delší, než je tloušťka použité palubky.

Povrchová úprava podlahových palubek

Povrch palubek je vhodné natřít lakem, lazurou či olejem, čímž se na palubkách vytvoří souvislá, nepropustná, ochranná vrstva. V případě vnějšího použití palubek je vhodné obklad opatřit nátěrem, který ho bude chránit proti plísním, houbám či škůdcům.Ceník palubek ke stažení


Info: Ceníky a katalogy, které jsou Vám na našich webových stránkách k dispozici ke stažení, jsou ve formě PDF dat. K jejich zobrazení a tisku potřebujete program Adobe Acrobat Reader.

Doporučujeme: Truhlářské řezivo | Exotické řezivo | Levné palubky

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“